Hlášení obecního úřadu

11.09.2019

 

1.  Ordinace paní MUDr. Švehlové oznamuje, že z technických důvodů bude v pátek 13. 9. 2019 ordinovat pouze do 10:00 hodin.

 

2. Zveme Vás na II. ročník Záblatského foodfestivalu, který se uskuteční v sobotu 14. září 2019 od 16. hodin na silnici u nového dětského hřiště Tři kaštany v Záblatí. Udíte, pečete koláč, mícháte paštiku, obkládáte chlebíčky, pálíte slivovici nebo jen vaříte dobře čaj? Přineste své výtvory, aby si i ostatní pochutnali. Vstupné je jako loni pod heslem „uvař a přijď". Na místě budou připraveny stoly, židle, gril, plynová bomba na přihřátí hrnců, plastové talířky, příbory, čaj-zdarma, pivo a svařené víno za 30 Kč. Děti si mohou pohrát na novém hřišti. Moc se těšíme na poklady Vašich kuchyní, ale především na Vás samotné. V případě velmi špatného počasí se akce nekoná."

 

3. Drůbežárna Prace bude v úterý 17. 9. 2019 v 11:00 hod.  prodávat před obecním úřadem - kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupují králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

 

4. České dráhy oznamují, že 17.9. a 18.9. 2019 bude platit výlukový jízdní řád. Bližší informace na stránkách Osové Bítýšky.

<< zpět

zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 
 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG