Hlášení obecního úřadu

10.10.2018

 

Hlášení 10. 10. 2018

 

 

  • 1. V pátek 12. října 2018 bude v naší obci u Obecního úřadu přistaven velkoobjemový kontejner. Kontejner zde bude k dispozici od pátku 12. října až do neděle 14. října 2018. Do tohoto kontejneru můžete ukládat například: křesla, židle, skříně, válendy, koberce, linolea, umyvadla, toalety. Je přísně zakázáno do kontejneru ukládat zeminu, suť, plechovky od barev, obaly od nebezpečných látek, pneumatiky, akumulátory, televize, lednice, mrazáky, zářivky a další nebezpečné odpady.
  • 2. Dále vám oznamujeme, že v úterý 16. října bude v naší obci svoz nebezpečného odpadu. Nebezpečný odpad noste k obecnímu úřadu až během pondělí 15. října 2018 odpoledne. Mezi nebezpečný odpad patří např.: znečištěné obaly od barev, ředidel, hadry od oleje, olejové filtry, upotřebené motorové, převodové a další oleje, pneumatiky, akumulátory, lednice, televize, mrazáky, zářivky.
  • 3. Městský úřad Velké Meziříčí , odbor dopravy oznamuje, že prodlužuje povolení úplné uzavírky silnice v obci Ruda a částečné uzavírky v obci Jabloňov. Uzavírka se prodlužuje až do pátku 26. října 2018. Dále upozorňujeme, že v sobotu 27. října a v neděli 28. října bude silnice v obci Ruda a Jabloňov úplně uzavřena. Objížďka je nařízena po dálnici D1.

<< zpět

zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG