Hlášení obecního úřadu

11.09.2017

 

Hlášení místního rozhlasu 11. 9. 2017

 

  • 1. Oznamujeme vám, že od pondělí 11. září se zahajuje výkup padaných jablek. Cena je 3,- Kč/kg. Výkup bude probíhat v zahradnictví Velká Bíteš, Rajhradská ulice.
  • 2. Drůbežárna Prace bude ve středu 13. září v10.45 hodin u obecního úřadu prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - cena 80,- Kč/ks, brojlerová káčata, kuřata, krůty, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg - cena 190,- Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupují králičí kůže - cena 5,- Kč /ks.
  • 3. Obec Osová Bítýška vás srdečně zve na vystoupení věhlasné skupiny Cimbal Classic. Koncert bude v neděli 17. září ve 14.30 v kostele sv. Jakuba v Osové Bítýšce.
  • 4. Odbor životního prostředí Městského úřadu Velké Meziříčí žádá vlastníky lesa o důsledné a opakované provádění kontrol svého lesního majetku za účelem zjištění výskytu a rozsahu napadení stromů kůrovcem a zároveň upozorňuje na dodržování těchto opatření: včas likvidovat veškerou pro kůrovce atraktivní dřevní hmotu, okamžitě vytěžit stromy a odvézt z lesa, provést odkornění a spálení kůry, nebo chemicky ošetřit dřevní hmotu, dočišťovat ohniska žáru pomocí lapáků, otrávených lapáků, nebo feromonových lapačů. Více informací je na vývěsce Obecního úřadu.
  • 5. Firma Okay s.r.o. přijme skladníky do nového skladu nábytku ve Velké Bíteši. Požadujeme ochotu pracovat, nástup je možný ihned. V případě zájmu pošlete prosím životopis na job@ okay.cz.

<< zpět

zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG