Hlášení obecního úřadu

14.05.2018

    

   Hlášení místního rozhlasu 14. 5. 2018

    

    

   • 1. Zveme vás v neděli 20. května na žehnání křížové cesty v aleji u Třech dvorů. Začne se v15.00 hodin modlitbou a požehnání křížové cesty, a to za hudebního doprovodu. Žehnat bude Jiří Jeniš. Dále promluví pan Petr Vlasatý z Klášterce nad Orlicí o životě Anny Bohuslavy Tomanové, jediné stigmatizované Češky. O výtvarném provedení křížové cesty povypráví pan Petr Veselý. Po té bude následovat pohoštění a přátelské setkání. V17.00 hodin bude koncert kapely Listověj, během koncertu vystoupí Petr Vlasatý, předseda sdružení Anny Tomanové.
   • 2. Upozorňujeme občany, že do 31. května je splatný poplatek za komunální odpad a psa. Pokud nebudou uhrazeny poplatky včas, připočítává se k poplatku penále.
   • 3. Personální agentura nabízí dvě pracovní místa Ve Velkém Meziříčí na pozici: pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. Jedná se o jednosměrný provoz a zkrácený pracovní úvazek - 4 hodiny denně, od 6.00 do 10.00 hodin . Mzda je 73,20 Kč/hod. Nástup možný ihned. Jde o chráněné pracovní místo pro osoby zdravotně postižené nebo osoby pobírající částečný invalidní důchod. V případě zájmu volejte nebo pište: 723 612 506 .

   << zpět

   zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

   předpověď počasí

   předpověď počasí

   předpověď počasí

   předpověď počasí

    

   více o počasí na www.meteopress.cz

   © Meteopress


    

   základní informace:

   Obecní úřad Osová Bítýška
   Osová Bítýška č. 3
   594 53 Osová Bítýška

   Telefon: 566 536 716
   info@osovabityska.cz
   Mapa ČR
   Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

   Osová Bitýška

   © obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

   created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG