FlákFilmDeskHr víkend

29.-31.1.2010

flakfilmdeskhr.jpg

Bylo to moc fajn, filmy, deskovky, indiánská sauna, blbnutí va sněhu a ledu... 

 

carcassonne.jpg

A jak to vidí účastníci??


Když jsem poprvé uviděl upoutávku na tuto akci, říkal sem si, že to bude něco výjimečného... Něco, co tu ještě nebylo. Myslím, že sem se nemýlil. Přijel jsem asi ve čtvrt na tři. Po ubytování jsem ihned začal „sondovat" po faře, abych zjistil, kolik tu je účastníků. Moc lidí jsem ale nenašel. Naštěstí jsem byl informován, že má přijet dalších devět. Po výborné večeři jsme mohli shlédnout první film. Tím byl FlákFilmDesk víkend zahájen. Po filmu se šlo tradičně do kaple na modlitbu a pak na pokoj a spát. Tak bych shrnul pátek.
V sobotu byl už trošku více nabitý program. Den začal modlitbou a snídaní. Po snídani jsem si mohli vybrat, jaké filmy chceme promítat. Bylo opravdu z čeho vybírat! Komu se nelíbil vybraný film, nebo měl radši deskové hry, nemusel zoufat. Her bylo také dost...Víc než dost. Abychom ale pořád neseděli, bylo nám nabídnuto bruslení na záblatském rybníčku. Po vynikajícím obědě jsem si mohli zabruslit, nebo zase něco promítat, či hrát nějakou hru. Prostě flákačka. Někteří aktivisté si opravili saunu, která zde zůstala po Silvestru v troskách pod tíhou neustále padajícího sněhu.
Zbytek dne probíhal: film-hra-sauna, večeře, film-hra, modlitba a spát. A neděle? Myslím, že po nabitém večeru se nikomu nechtělo vstávat, mně teda určitě NE! Ale co naplat, kostel nepočká. Když jsme se vrátili, čekala nás snídaně. Po snídani ta „nejoblíbenější" a „nejzábavnější" věc na tomto víkendu.Uklízení. Někteří mazáci měli již vytipované práce, o kterých si mysleli, že budou méně náročné. Podle mě byla práce vyrovnaná. Pak už jen oběd, balení a odjezd domů. Poděkování a obdiv patří Štěpánovi, Zuzce a o. Romanovi. Doufám, že za rok bude mít tato akce pokračování ;-).
Za všechny účastníky

Kokeš
 

 

figurky.gif

Co víc k tomu dodat !?!?!

 

 

<< zpět

zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 
 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG