Handicap Sport Club Velké Meziříčí

Otevřený turnaj integrované boccie a 3. ročník turnaje O pohár starosty obce Osová Bítýška

 

Handicap Sport Club Velké Meziříčí

Otevřený turnaj integrované  boccie a

 3. ročník turnaje O pohár starosty obce Osová Bítýška.

 

      V  sobotu 28. září 2013 uspořádal Handicap Sport Club Velké Meziříčí pro Asociaci integrovaných sportů o. s.,  ve  sportovní hale Centrum kultury, sportu a zájmových činností v obci Osová Bítýška již 3. ročník otevřeného turnaje O pohár starosty obce Osová Bítýška  v integrované boccii družstev. Turnaj se za dobu svého konání stal jak mezi hráči tak i rodinnými příslušníky hráčů velmi oblíbeným pro svoji pohodovou atmosféru, a proto i letos nebyla účast celkem 15-ti  tří a vícečlenných družstev, které byli rozděleny do tří skupin překvapením. Celý turnaj se odehrál na čtyřech kurtech speciálně upravených pro toto sportovní odvětví.

      Slavnostnímu zahájení sportovního dne a předáni cen všem zúčastněným byl přítomen starosta obce Osová Bítýška  pan Josef Mach, který věnoval do tohoto turnaje poháry pro nejlepší družstva.

    Po celodenním zápolení v přátelské atmosféře, se do konečných bojů o stupně vítězů probojovali družstva Rychlé želvy ze Žďáru nad Sázavou a Dřezejčtí vlci z DS Březejc. Z tohoto duelu si třetí místo odvezlo družstvo Rychlé želvy. Ve finále se utkalo družstvo Lužáci II - loňský vítěz a družstvo Březejckých  medvědů z DS Březejc - letošního nováčka. Finálový zápas jednoznačně ovládlo družstvo Lužáci  II a zaslouženě obhájili loňské vítězství.

     Pořadatelé děkují obci za skvělé zázemí pro pořádání turnaje, zaměstnankyním školní jídelny, panu Štětkovy správci tělocvičny, firmám z Velkého Meziříčí Vezeko  s.r.o., Elmaco elektroinstalace Martin Dvořák, KOVO  František Dufek. AD servis Jaromír Ambrož Vídeň, Městu Velké Meziříčí a Kraji Vysočina -  sponzorům tohoto turnaje, firmě POEX  Velké Meziříčí a.s., pálenici Karel Eliáš Kozlov, kteří věnovali své produkty jako ceny pro zúčastněné sportovce a ostatním sponzorům sportovního klubu.

Mediálními partnery jsou internetové ,,Noviny VM.cz" a týdeník ,,Velkomezeříčsko".

     imga0248.jpgimga0224.jpgimga0178.jpgimga0176.jpgimga0167.jpgimga0165.jpgimga0119.jpgimga0322.jpgimga0329.jpgimga0311.jpgimga0306.jpgimga0301.jpgimga0295.jpgimga0298.jpgimga0355.jpgimga0340.jpgimga0354.jpgimga0352.jpgimga0362.jpgimga0365.jpg

<< zpět

zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 
 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG