Novinky duben 2017

Elektronická podoba měsíčníku "Novinky"

Dětský dubnový karneval

Jako již tradičně patřil druhý dubnový víkend dětskému karnevalu. Datum připadlo na předvelikonoční neděli 9.4. 2017. Ve Sportovně kulturním centru bylo o zábavu postaráno od 14 do 18 hodin a program byl opravdu nabytý a pestrý. Letošní akce se zúčastnilo více než 120 dětí, každé bez rozdílu věku dostalo velikonoční balíček s drobným dárkem. Dále si mohlo zakoupit los a vyhrát v tombole, která byla díky dárcům a sponzorům velmi zajímavá a hodnotná.

O hudbu a zabavení dětí se postaral DJ David, po celou dobu konání karnevalu mohly děti využívat skákací hrad, malování na obličej a výtvarnou dílničku. O nezapomenutelný kulturní zážitek se postaraly vystupující skupiny - 3 formace s pompony a taneční skupina Mighty Shake Osová Bítýška.

Na stolech bylo nachystáno drobné pohoštění od maminek z mateřského centra. Další občerstvení bylo k dispozici v bufetu.

Za uskutečnění této akce patří velký dík všem, co jakýmkoliv způsobem přispěli a pomohli - zaměstnancům školy a obce, obci, ZŠ a MŠ, všem dárcům a sponzorům a samozřejmě maminkám a tatínkům z Mateřského centra. Již teď se těšíme na další ročník a i jiné společné akce.

Za MC Osová Bítýška Denisa Dvořáčková

Milí sportovní přátelé,

naši nejmenší fotbalisté se zúčastnili dne 18.3. 2017 turnaje v Borech za účasti 6 mužstev. Umístili se na   krásném druhém místě z 6 mužstev. Dovezli si pohár a medaile.

Na tomto turnaji startovali i naši mladší žáci, ale o den později. I oni se umístili na druhém místě. Tak jak malí fotbalisté, tak si dovezli pohár i medaile.  Turnaj je  memoriál  dlouholetého činovníka v TJ Bory pana Miroslava Ochrany.

SK Osová Bítýška uspořádala dne 1.4 brigádu před jarní sezonou na místním hřišti.

SK Osová Bítýška zve všechny na tradiční pálení čarodějnic, které se uskuteční dne 30.4 na hřišti. Občerstvení zajištěno.