ADVENTNÍ VĚNEC

Milí občané Osové Bítýšky a moji farníci. Rád bych vás pozval k adventnímu věnci, který bude nainstalovaný na studni, poblíž žáby na návsi. Světlo svící nám může pomoci prožívat adventní dobu, čas přípravy na vánoční svátky, na narození malého Ježíše. Také to může být povzbuzením v této nesnadné době.

Každá rodina nebo společenství přátel ať si vybere v odkaze na hlasování jeden den, kdy se v odpoledne nebo podvečer sejde u adventního věnce a zapálí svíci (nebo svíce podle toho, kolikátý je týden adventu). Svíčku můžete použít vlastní nebo vždy u věnce nějaké rezervní budou. Přitom se můžete pomodlit nějakou modlitbu za svou rodinu a obec, nebo zůstat v krátké tiché myšlence. Přál bych si, aby tato aktivita propojovala občany naší obce a učila nás myslet jeden na druhého. Děkuji za vaše zapojení a pozvání dalších, aby se tu každý den mohla potkat nějaká naše rodina, bez ohledu na jejich víru nebo angažovanost ve farnosti. Děkuji obci za podporu.

                                                                                                               Jiří Jeniš, farář

PS: Obsazenost termínů je v odkaze, vyberte si volný termín, potvrďte, pak napište svoje jméno (nebo rodinu), email pro případnou komunikaci a potvrďte. Případné nejasnosti řešte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Odkaz na tabulku: https://doodle.com/meeting/participate/id/e3Qv4LQb