TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

V sobotu 24.02.2024 připravil SK Osová Bítýška turnaj starších přípravek. Turnaj se odehrál v Centru kultury a sportu od 9:00 do 14:00. Účastníky turnaje byly týmy SK Osová Bítýška, TJ Sokol Bohdalov, FC Santus Jívoví, TJ Sokol Radostín nad Oslavou, TS Sokol Polnička a TS Družstevník Bory.

Hrálo se systémem 4 hráči plus brankář na 15 minut každý s každým. Turnaj byl do posledních utkání velmi napínavý a umístění týmů na předních příčkách bylo velmi těsné. Tým Osové Bítýšky nastoupil do posledního zápasu s šancí umístit se na prvním místě, pokud se podaří s týmem z Borů alespoň remízovat. To se v poslední minutě utkání vyrovnávacím gólem na 2:2 opravdu povedlo a domácí se mohli radovat z prvního místa.

Na druhém místě se umístilo Jívoví, na třetím místě Bory, na čtvrtém místě Radostín nad Oslavou, na pátém místě Polnička a na šestém místě Bohdalov.

Turnaj starších přípravek 1Turnaj starších přípravek 2Turnaj starších přípravek 3Turnaj starších přípravek 4