Farní tábor

Farní tábor Osové Bítýšky

 

 

Farní tábor

Od 6. do 13. července byly děti z farnosti Osová Bítýška na táboře ve Strážku. Vybíráme z jejich postřehů:

 • Byla jsem na farním táboře, tentokrát ve Strážku. Letošní téma je „ farma", a to se mi líbilo právě ze všeho nejvíc, protože jsme všechno měli kolem zvířat a farmy. Ale nelíbily se mi nástupy. Jinak všechno super. Prostě super tábor, ještě se mi líbí, jak dobře vaří. A taky jak můžou vymyslet srandovní hry, a ze všeho nejvíc sauna, koupání, večerníček!!! A pohádka a taky spaní
 • Po příjezdu na tábořiště, kde jsme se ubytovali ve stanech tee pee, jsme stloukli boudku a dali do nich králíky, o které jsme se po zbytek tábora starali. Ve čtvrtek jsme šli do kostela a ve vesnici jsme hráli hru „Jak dědeček měnil, až vyměnil". Nejdříve jsme dostali jehlu a vyměňovali za různé věci až za koťátko, a to jsme donesli do tábora.
 • Zažili jsme různá dobrodružství, velké bouřky, přepady nebo noční hry. Velmi dobré hry, sbírání medu, vajíček nebo chytání perel. Farní tábor se mi líbil a těším se na příští tábor.
 • Nejlepší byly večerní hry. Zaujalo mě, že jsme měli na táboře plno zvířat - ovce, králíky, kočku a slepici. Pro králíky jsme si museli po skupinkách udělat králíkárnu. Bavilo mě krmit každé ráno zvířata, to bylo něco! Naše CTH (celotáborová hra)byla farma. Každý jsme měli své pole a na to jsme za body nakupovali budovy, zvířata, plodiny. To bylo taky dobrý. Koupání v tůňce, to byla sranda. Tento tábor se mi moc líbil.
 • Tento tábor je nejlepší na kterém jsem kdy byla! Nejlepší bylo jak Pavel tancovat na nástupu. Byla to sranda. A měli jsme nejlepšího skupinového vedoucího Tondu!
 • Líbilo se mi koupání v tůňce, oheň v tee- pee a řeka.
 • Mně se děsně líbila hlídka. Sice v dálce padaly blesky, ale dobrý. Dobrý byly taky fotbaly. Výlet byl super, jezdili jsme na koních. Viděli jsme, jak se dojí krávy.
 • Měli jsme super vedoucí Martinu. Super bylo také koupání v tůňce a nebo sauna. Noční hry byly docela dobré, ale při každé se mi chtělo spát, a proto jsem se těšil, až zalezu do spacáku a usnu.
 • Líbilo se mi koupání a že spíme v tee-pee. Tůňka byla docela teplá. Jídla docela dobrá. Každý večer nám čtou z knížky. Každý den máme bodování tee-pee. Máme tu kolo štěstí (odměn a trestů). Když někdo řekne sprosté slovo, tak si vytočí trest a když udělá nějakou věc navíc, zatočí si na straně odměn.
 • Na táboře se mi nejvíce líbila siesta. V siestě jsme se totiž chodili koupat a vyráběli různé věci s Aničkou. Také se mi líbily noční hry a hry v lese. Také se mi moc líbila hra, kdy jsme po našich hrdinech házeli mokrými houbičkami. Tábor byl prostě super a určitě sem pojedu i příští rok.
 • Na táboře se mi líbilo všechno - noční hra, koupání, přepady, no prostě všechno, protože je tu vždy sranda! Tento tábor je nejlepší!! Petr, hlavní vedoucí, hrkačkou nás budí a nej skupinkový vedoucí Tonda, s ním je vždy sranda. Jo, jo, vždy nám říkal koťata a Laďa měl nej večerníčky. Tak za rok AHÓJ!!!

Těšíme se na další setkání s vámi v příštím roce 2012!                                                

   
zetptete se nás... pokusíme se odpovědět na Vaše dotazy

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

předpověď počasí

 

více o počasí na www.meteopress.cz

© Meteopress


 
 

základní informace:

Obecní úřad Osová Bítýška
Osová Bítýška č. 3
594 53 Osová Bítýška

Telefon: 566 536 716
info@osovabityska.cz
Mapa ČR
Osová Bítýška - podrobná mapa zde <<< obecní knihovna zde <<<

Osová Bitýška

© obec Osová Bítýška a místní část Osová - všechna práva vyhrazena

created by AUTOGRAPH, created by Autograph, Admin-NG