Obec Osová Bítýška a místní část Osová
Obec Osová Bítýška a místní část Osová
  • info@osovabityska.cz
  • +420 724 907 101
  • facebook
  • Aktuálně
  • Kalendář akcí
    • Povinné údaje
    • Zastupitelstvo a výbory
    • Strategický rozvojový plán
    • Organizační struktura
    • Vyhlášky a nařízení
    • Rozpočty
    • Výroční zprávy
    • Územní plán
    • Formuláře
    • Ostatní dokumenty
    • Publicita dotačních projektů
    • Czech POINT
    • Místní poplatky
    • Zeptejte se nás
    • Hlášení rozhlasu
    • Úřední deska
    • Participativní rozpočet
    • Fotogalerie dění v obci
    • Základní informace
    • Místní část Osová
    • Historie
    • Pamětihodnosti
    • Fotogalerie obce
    • Videoprezentace
    • Novinky
  • Školství a zdravotnictví
    • Základní škola
    • Mateřská škola
    • Praktická lékařka
    • Zubní centrum B smile
    • Lékárna u Alexandra
    • Elektronický katalog sociálních služeb
    • Pečovatelská služba
    • Centrum kultury, sportu a zájmových činností
    • Fotbalový a tenisový areál
    • Sbor dobrovolných hasičů
    • SK Osová Bítýška
    • Spolek pomponky Osová Bítýška
    • Chasa Osová Bítýška
    • Myslivecký spolek Osová Bítýška
    • Pošta
    • Knihovna
  • Kontakty

Obec Osová Bítýška a místní část Osová

  1. Domů
  2. Úřední deska

Úřední deska

Titulek Vyvěšeno Sejmuto

Pozvánka na zasedání zastupitelstva Kraje Vysočina 14.09.2026

Pozvánka na zasedání zastupitelstva Kraje Vysočina 14.09.2026
3.9.2026 15.9.2026

Veřejná vyhláška - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci v blízkosti obce Osová Bítýška a dálnice D1

50391-2026-DZpr silnice II/390 k. ú. Osová Bítýška - vyloučení nákl. dopr. nad 12 tun, stanovení přechodné úpravy S-II390-VYLOUCENI-NAKLADNI-DOPRAVY…
2.9.2026 21.9.2026

Zveřejnění záměru prodeje části obecního pozemku p. č. 99 v k. ú. Osová

Zveřejnění záměru prodeje části obecního pozemku p. č. 99 v k. ú. Osová
1.9.2026 16.9.2026

Oznámení o nálezu kočky

Obec Osová Bítýška oznamuje nález kočky, která byla nalezena v místní části Osová. Kočka byla po nálezu zajištěna a v současné době se nachází v péči…
31.8.2026 31.1.2027

Jmenování zapisovatele okrskové volební komise

Jmenování zapisovatele okrskové volební komise
28.8.2026 18.10.2026

Rozpočtové opatření č. 5/2026

Rozpočtové opatření č. 5/2026
28.8.2026 1.1.2027

Oznámení o ukončení revize údajů katastru nemovitostí

Oznámení o ukončení revize údajů katastru nemovitostí
26.8.2026 28.9.2026

Veřejná vyhláška - Oznámení o konání sloučeného společného jednání a veřejného projednání návrhu Změny č. 11 ZÚR Kraje Vysočina

Veřejná vyhláška - Oznámení o konání sloučeného společného jednání a veřejného projednání návrhu Změny č.11 ZÚR Kraje Vysočina
26.8.2026 14.9.2026

Informace o počtu a sídlech volebních okrsků

Informace o počtu a sídlech volebních okrsků 
24.8.2026 18.10.2026

Rozpočtové opatření č. 4/2026

Rozpočtové opatření č. 4/2026
17.7.2026 1.1.2027

Schválený závěrečný účet obce Osová Bítýška za rok 2025

Schválený závěrečný účet obce Osová Bítýška za rok 2025 Obec Osová Bítýška - Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření 2025 VYSLEDOVKA0000000766…
26.6.2026 30.6.2027

Schválený závěrečný účet za rok 2025 Mikroregion Velkomeziříčsko-Bítešsko

Schválený závěrečný účet za rok 2025 Mikroregion Velkomeziříčsko-Bítešsko
24.6.2026 30.6.2027

Schválený závěrečný účet a hospodaření Svazu vodovodů a kanalizací Žďársko za rok 2025

Schválený závěrečný účet a hospodaření Svazu vodovodů a kanalizací Žďársko za rok 2025
22.6.2026 30.6.2027

Rozpočtové opatření č. 2/2026 SVK Žďársko

Rozpočtové opatření č. 2/2026 SVK Žďársko
29.5.2026 1.1.2027

Rozpočtové opatření č. 3/2026

Rozpočtové opatření č. 3/2026
12.5.2026 1.1.2027

Rozpočtové opatření č. 1/2026 SVK Žďársko

Rozpočtové opatření č. 1/2026 SVK Žďársko
30.4.2026 1.1.2027

Rozpočtové opatření č. 2/2026

Rozpočtové opatření č. 2/2026
21.4.2026 1.1.2027

Rozpočtové opatření č. 1/2026

Rozpočtové opatření č.1/2026
25.3.2026 31.12.2026

Veřejnoprávní smlouva - Myslivecký spolek Osová Bítýška 2026

Veřejnopravní smlouva - Myslivecký spolek Osová Bítýška 2026
2.2.2026 3.2.2029

Rozpočtové opatření č. 10/2025

Rozpočtové opatření č. 10/2025
31.1.2026 31.12.2026
  • Předchozí
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další
Obecní úřad
  • Povinné údaje
  • Zastupitelstvo a výbory
  • Strategický rozvojový plán
  • Organizační struktura
  • Vyhlášky a nařízení
  • Rozpočty
  • Výroční zprávy
  • Územní plán
  • Formuláře
  • Ostatní dokumenty
  • Publicita dotačních projektů
  • Czech POINT
  • Místní poplatky
  • Zeptejte se nás
  • Hlášení rozhlasu
  • Úřední deska
  • Participativní rozpočet
Obec Osová Bítýška a místní část Osová
Obec Osová Bítýška
  • Osová Bítýška 3
    594 53 Osová Bítýška
  • +420 724 907 101
  • info@osovabityska.cz
    • facebook
  • Uřední hodiny
  • Aktuálně
  • Kalendář akcí
  • Rezervace centra kultury a sportu
  • Rezervace fotbalového areálu
  • Prohlášení o přístupnosti webových stránek
  • GDPR
  • GIS - základní mapový portál

Osova-Bityska-CBS-2021-11


© 2026 Copyright Obec Osová Bítýška a místní část Osová
Vytvořil xart.cz
Vyhledávání